SG73S2BRTTD273J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD273J
JLCPCB Part #
C7079496
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS