SG73S2BRTTD272G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD272G
JLCPCB Part #
C5916618
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS