SG73S2BRTTD270G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD270G
JLCPCB Part #
C7360788
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS