SG73S2BRTTD2553D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2553D
JLCPCB Part #
C6487371
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS