SG73S2BRTTD242G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD242G
JLCPCB Part #
C7360775
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS