SG73S2BRTTD241J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD241J
JLCPCB Part #
C5752481
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS