SG73S2BRTTD2322D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2322D
JLCPCB Part #
C5752477
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS