SG73S2BRTTD2321F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2321F
JLCPCB Part #
C6678983
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS