SG73S2BRTTD22R6F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD22R6F
JLCPCB Part #
C6296263
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS