SG73S2BRTTD225G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD225G
JLCPCB Part #
C5752464
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS