SG73S2BRTTD2211F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2211F
JLCPCB Part #
C7360759
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS