SG73S2BRTTD2210D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2210D
JLCPCB Part #
C5895141
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS