SG73S2BRTTD2150F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2150F
JLCPCB Part #
C7312770
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS