SG73S2BRTTD20R5F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD20R5F
JLCPCB Part #
C7312754
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS