SG73S2BRTTD2051F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2051F
JLCPCB Part #
C6296251
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS