SG73S2BRTTD2050D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2050D
JLCPCB Part #
C6678967
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS