SG73S2BRTTD203J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD203J
JLCPCB Part #
C5916547
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS