SG73S2BRTTD202J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD202J
JLCPCB Part #
C7360752
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS