SG73S2BRTTD1R6J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1R6J
JLCPCB Part #
C5916503
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS