SG73S2BRTTD1R2J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1R2J
JLCPCB Part #
C5895134
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS