SG73S2BRTTD19R6F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD19R6F
JLCPCB Part #
C5895132
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS