SG73S2BRTTD1962D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1962D
JLCPCB Part #
C7080464
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS