SG73S2BRTTD1961D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1961D
JLCPCB Part #
C6222086
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS