SG73S2BRTTD1910F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1910F
JLCPCB Part #
C7312723
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS