SG73S2BRTTD181G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD181G
JLCPCB Part #
C5895122
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS