SG73S2BRTTD180J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD180J
JLCPCB Part #
C6222072
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS