SG73S2BRTTD1781D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1781D
JLCPCB Part #
C6678941
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS