SG73S2BRTTD1742F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1742F
JLCPCB Part #
C5895120
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS