SG73S2BRTTD1690F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1690F
JLCPCB Part #
C6222061
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS