SG73S2BRTTD1652D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1652D
JLCPCB Part #
C7080450
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS