SG73S2BRTTD160J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD160J
JLCPCB Part #
C7312693
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS