SG73S2BRTTD160G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD160G
JLCPCB Part #
C6487337
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS