SG73S2BRTTD1581F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1581F
JLCPCB Part #
C5916446
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS