SG73S2BRTTD1543D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1543D
JLCPCB Part #
C6678925
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS