SG73S2BRTTD150G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD150G
JLCPCB Part #
C5752418
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS