SG73S2BRTTD1500F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1500F
JLCPCB Part #
C6296220
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS