SG73S2BRTTD1433D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1433D
JLCPCB Part #
C5895113
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS