SG73S2BRTTD1430D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1430D
JLCPCB Part #
C6222038
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS