SG73S2BRTTD133G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD133G
JLCPCB Part #
C5916409
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS