SG73S2BRTTD1333F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1333F
JLCPCB Part #
C5916405
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS