SG73S2BRTTD1272F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1272F
JLCPCB Part #
C6296212
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS