SG73S2BRTTD124G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD124G
JLCPCB Part #
C6678902
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS