SG73S2BRTTD1210F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1210F
JLCPCB Part #
C6222018
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS