SG73S2BRTTD1202F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1202F
JLCPCB Part #
C6678898
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS