SG73S2BRTTD1202D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1202D
JLCPCB Part #
C5752389
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS