SG73S2BRTTD1151F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1151F
JLCPCB Part #
C5916368
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS