SG73S2BRTTD114G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD114G
JLCPCB Part #
C6678894
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS