SG73S2BRTTD112G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD112G
JLCPCB Part #
C5752375
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS