SG73S2BRTTD1101F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1101F
JLCPCB Part #
C5895086
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS