SG73S2BRTTD10R0F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD10R0F
JLCPCB Part #
C6296198
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS